Jak si vylepšit postavu a shodit nějaké kilo?

0

Ani sebevětší odborník vám neřekne, jak přesně máte jíst – nejlepším specialistou na svoje tělo jste vy sami. Vzdělávejte se, čtěte, hledejte inspiraci, ale nepodléhejte módním trendům, které mohou rozházet váš metabolismus i psychickou pohodu.

Rozhodli jste se vylepšit si postavu a hodit nějaké to kilo?

Rady a tipy :

  1. Pokud vám stačí jíst 3x až 4x denně, aniž byste pociťovali hlad a vyhýbali se velkému energetickému příjmu najednou, bohatě vám to stačí.
  2. Nedržte tzv. zázračné diety nebo hladovku. Brzy se dostanete na stejnou váhu, jakou jste měli před tím. Takovým způsobem rozhodně nezhubnete.
  3. Nejlepším specialistou na svoje tělo jste vy sami. Vzdělávejte se, čtěte, hledejte inspiraci, ale nepodléhejte modním trendům, které mohou rozházet váš metabolismus i psychickou pohodu.
  4. Pohybem se bavte, nenuťte se do něho, ale zároveň zkoušejte trošku posouvat svoje limity.
  5. Při výběru potravin se zkuste řídit pouze svými vlastními pocity a tím, jak váš organismus reaguje, ovšem vše s mírou.
  6. Vybírejte zdravé potraviny, jezte dostatek celozrnného pečiva, čerstvou zeleninu, ovoce a pijte dostatečné množství neslazených tekutin.
  7. Jezte a sportujte tak, aby vám bylo dobře.
  8. „Život každému rozdal jiné karty a je jen na vás, jak s těmi svými budete hrát“

 

Když chcete hubnout…

Když chcete hubnout, nemusíte vařit podle složitých receptů. Stačí se jen řídit několika jednoduchými pravidly a příprava dietních jídel bude hračkou.

Při přípravě dietních receptů se fantazii meze nekladou. Jídlo by mělo být na talíři krásně barevné a hezky naservírované, aby lahodilo nejen chuti, ale také oku.

Sdílet: